Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/am-tectonic.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/am-tectonic.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/am-tectonic.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
 Czyszczenie dywanu w biurach - strona www Coniveo
Proszę czekać...
zamknij

Czyszczenie dywanu w biurach - strona www Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Wykładziny jako tania i estetyczna forma zastępująca płytki czy parkiet są standardem w biurach czy obiektach przemysłowych. Coniveo jako jeden z największych dystrybutorów wykładzin i dywanów w Polsce ma przyjemność zaprezentować swoją ofertę. Doświadczenie, jakie zbieraliśmy przez lata, pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie doboru wykładzin i posadzek do Twojego budynku.

Pranie dywanów

Strona internetowa coniveo.com.pl prezentuje ofertę firmy Coniveo, która między innymi oferuje pranie dywanów oraz wykładzin. W wielu pomieszczeniach użytkowych, ale również w domach, coraz częściej pojawiają się dywany i wykładziny.

O ile jednak nowe, zadbane i wyczyszczone dobrze świadczą o pomieszczeniu i dodają mu uroku, o tyle dywany zabrudzone dają efekt zupełnie odwrotny. Dlatego co jakiś czas, a przynajmniej raz do roku trzeba wykonać pranie dywanów.

Firma Coniveo oferuje taką usługę. Pranie dywanów wykonane w tej firmie zajmuje zaledwie kilka godzin, a dodatkowo wykonywane jest również suszenie, dzięki dywany praktycznie natychmiast po wypraniu z powrotem nadają się do użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Coniveo na pranie dywanów, która została zaprezentowana właśnie na stronie internetowej coniveo.com.pl. Pranie dywanów wykonywane jest w Warszawie oraz w okolicy. Forma dodatkowo oferuje przyjazd na miejsce, oraz takie prace przygotowawcze, jak przesunięcie mebli przed praniem dywanów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź